MUDr. Lidia Nastašinská, CSc.

Lékařka v oboru psychoeurologie a psychoterapie s patnáctiletou praxí v Charkovském vědecko-výzkumném institutu neurologie a psychiatrie, kandidátka lékařských věd, autorka více než 30 vědeckých prací, světově uznávaná odbornice v oboru psychotroniky a alternatvních metod léčby úspěšně přednášejícíc a působící na mezinárodních kongresech v Evropě a Americe. 

Po svém působení a přednáškách v Kanadě obdržela doktorka Nastašinská vysoké ocenění a nyní dlouhodobě spolupracovala s Mezinárodním institutem integrálních věd o člověku pči Organizaci spojených národů se sídlem v Montrealu a komisí pro rozvoj duchovna při OSN se sídlem v New Yorku. Její mimořádné diagnostické a léčitelské schopnosti ocenili laureát Nobelovy ceny za výzkum lidské aury, německý radiofyzik prof. Ernst Senkovský, americký astronaut Brian O’Leary, odborník NASA Mark Macy, známí angličtí spiritualisté, indičtí jogýni, indiánští a afričtí léčitelé a mnozí další. 

Doktorka Nastašinská věnuje významnou pozornost sledování nejnovějších poznatků moderní medicíny a zároveň i nejnovějších poznatků v oblasti biotroniky a netradičnch způsobů léčby různých národů světa. Studuje odbornou věděckou literaturu a mnoho nových poznatků získává při setkáních na svých cestách v zahraničí. Znalosti z oboru akupresry, akupunktury, čínkého bioenergetického působení Qigong, léčebné asrologie a typologie studovala nejen teoreticky, ale i prakticky u předních odborníků Číny, Malajsie či Indonésie. S technikou psychomanthea se seznámila u známého Raymonda Moodyho a s bioenergtickými masážemi u slavné Džuny. Velký důraz také klade na studium osvědčených metod prospívajících zdraví které uplatňovali naši předkové a které využívají i dnešní známí bylinkáři. Při své sebevzdělávání vychází ze zásady že není možné jen kopírovat osvědčené metody a využívá nové poznatky k obohacování svých individálních schopností a metod. 

Doktorka Nastašinská doporučuje vhodný způsob života, stravování, cvičení, používání bylinných přípravků, zkorigue auru, naučí se uvolnit a uklidnit, dosáhnout vyrovnaného psychického stavu, který má velký vliv i na svav tělesný, aktivizovat vlastní životní energii každého jedince a dosáhnout maximálního stupně vlastní obrany organismu vůči nemocem a negativním psychickým stavům. Dosahuje vynikajících výsledků při stresových stavech, neurózách, nespavosti, cévních nemocech srdce a mozku, úrazů hlavy, léčení neplodnosti, normalizaci krevního tlaku, vyhojení vředů, jizev a  zlomenin, zlepšení zraku a sluchu, pohyblivosti kloubů a páteře, psychického a fyzického rozvoje dětí, aktivizaci imunitního systému a při jiných nemocech a návykových závislostech.